ŠPECIÁLNE

FILLER K1

Jednozložkový plnič

Jednokomponentná vyrovnávacia hmota - plnič, ktorá nevyžaduje prídavok tvrdidla. Vďaka zodpovedajúcim krycím a vyplňujúcim vlastnostiam a veľmi dobrej priľnavosti je možné hmotu nanášať prakticky na všetky povrchy. Je odolná voči pôsobeniu chemických a atmosférických činiteľov, dobre sa brúsi a je ľahká na použitie.
800 ml
šedý

SPRAY FILLER

Striekaci tmel

Určený na nanášanie striekacou pištoľou. Vytvára dokonale hladký povrch dokonca aj na veľmi veľkých plochách. Dobre izoluje základné nátery a akrylové laky od polyesterových tmelov. Chráni pred povrchovými vadami spôsobenými použitím príliš veľkého alebo príliš malého množstva tvrdidla v tmeloch nanesených stierkou. Vytvára dobre priľnavú vrstvu a je možné ho nanášať aj na kolmé povrchy.
1 kg / 3 kg
šedý

FILLER HS 4:1 / HARDENER 1:4

Akrylový podklad 4:1 / tvrdidlo 1:4

Dvojzložkový vysoko kvalitný základ – plnič pre väčšinu bežných povrchov. Zaisťuje výborný rozliv a dokonalú kryciu schopnosť. Má veľmi dobré vyplňovacie vlastnosti. Po zriedení je aplikovateľný metódou mokrý do mokrého. Rýchlo zasychá dokonca i pri veľmi hrubej vrstve a dobre sa brúsi. Vytvára podklad, ktorý zabezpečuje dokonalý vzhľad vrchného laku.
800 ml + 200 ml / 4 l + 1 l
šedý, čierny, biely

SILICONE REMOVER

Odstraňovač silikónu

Prípravok určený na očistenie povrchu pred tmelením či lakovaním. Nečistoty ako sú silikón, vosk a mastnota negatívne ovplyvňujú kvalitu vrchných nástrekov, predovšetkým ich priľnavosť a súdržnosť. Môže byť použitý pre kovové aj pre plastové povrchy.
1 l / 5 l

SEAM SEALANT

Polyuretánový tmel

Rýchloschnúci elastický tixotropný tmel, ktorý je ľahko brúsiteľný a prelakovateľný a je určený na plasty, kovy aj drevo. Používa sa na lepenie a utesnenie pri montáži automobilových dielov aj pre opravy v domácnostiach.
310 ml
šedý, čierny, biely

CLEAR HS 2:1 / HARDENER HS 1:2

Akrylátový lak 2:1 / Tvrdidlo HS 1:2

Tento lak bol vyvinutý na báze vysoko kvalitných akrylových živíc a je odporúčaný pre opravy automobilových karosérií a strojov. Má vysoký obsah sušiny, dokonalý lesk, výbornú odolnosť proti poveternostným podmienkam, ideálnu čírosť a dobré leštiace vlastnosti. Lak je nutné pred použitím zmiešať s tvrdidlom HS 1:2 v pomere 2 diely laku a 1 diel tvrdidla.
lak 5 l / tvrdidlo 2,5 l

THINNER

Akrylátové riedidlo

Vysoko kvalitné akrylátové riedidlo, ktoré sa používa pre úpravu konzistencie akrylátových plničov a lakov. Je vhodné do všetkých akrylátových náterových hmôt.
5 l

KONTAKT

RUSTBREAKER s.r.o. Prevádzkareň/sklad: Vazová 2630, 688 01 Uherský Brod

Telefón: +420 572 544 270 | Mobil: +420 606 787 575 | Fax: +420 572 544 271

Email: info@brunox.cz | Web: www.rustbreaker.cz

NAPÍŠTE NÁM @

Rustbreaker