SPREJE

TOP COAT ACRYLIC

Vrchná farba rýchloschnúca

Rýchloschnúca univerzálna akrylátová farba. Výsledným efektom je veľmi hladký povrch. Výborné výsledky pri aplikácii v interiéroch aj pri vonkajšom použití na kovové i drevené povrchy.
500 ml
čierny lesk, čierny mat, biely lesk, biely mat, bezfarebný lak

PRIMER

Základová brúsiteľná farba

Brúsiteľná základová farba s dobrou vyplňovacou schopnosťou, ktorú je možno použiť ako plnič. Výborný základ pre zaistenie dobrej priľnavosti a vytvorenie neutrálného podkladu. Vyniká veľmi dobrými antikoróznymi účinkami. Je prelakovateľný všetkými typmi emailov.
500 ml
šedý, biely, červenohnedý

WHEEL SILVER

Farba na disky kolies

Odolný akrylátový lak špeciálne určený na disky kolies. Má veľmi dobré antikorózne vlastnosti, je odolný proti oprýsknutí. Nie je nutné používať základný náter. Pre zvýšenie lesku doporučujeme prelakovať akrylátovým bezfarebným lakom.
500 ml
strieborný, oceľovo strieborný

PUTTY SPRAY

Striekaci tmel

Rýchloschnúci univerzálny brúsiteľný striekaci tmel, poskytuje ochranu pred vytvorením hrdze a pred vlhkosťou. Výsledným efektom je veľmi hladký povrch. Možno použiť v interiéri aj exteriéri na kov i drevo.
400 ml
šedý

FILLER

Plnič

Rýchloschnúci univerzálny brúsiteľný plnič poskytuje ochranu pred tvorením hrdze a vlhkosťou. Má vysokú plniacu schopnosť a je možno ho použiť na kovové aj drevené podklady.
400 ml
béžový

ZINC / ALU ZINC PRIMER

Zinkový základ

Šedá základová farba s vysokým obsahom zinku (90%). Vhodná pre oceľ, železo, galvanizované kovy. Imituje zinkovanie "za studena". Môže byť použitá aj ako vrchná farba. Nástrek je elektricky vodivý, zvlášť vhodný na úpravu povrchu pre zváranie (napr. pozinkované karosérie).
400 ml
šedý, strieborný

HIGH HEAT SPRAY

Žiaruvzdorná farba 400ml

Emailový žiaruvzdorný rýchloschnúci lak, vysoko trvanlivý, odolný proti vysokým teplotám (do 650°C, krátkodobo do 800°C), ktorý netvorí pľuzgiere a neodlupuje sa. Vypaľuje sa pri teplote 300°C, nutné zahriať na túto teplotu. Používa sa na výrobky, ktoré sú teplotne zaťažované (výfuky, chladiče, kachle, atď.).
400 ml
čierny, strieborný, červený, antracit

PLASTIC PRIMER

Základná farba na plasty

Základ na plasty je prípravok na báze špeciálnych polymérov zvyšujúcich priľnavosť vrchných náterov na plastových hmotách (spojler, spätné zrkadla, lišty apod.).
400 ml
bezfarebný (číry)

BUMPER SPRAY

Farba na nárazníky

Pružný, vysoko trvanlivý náter určený špeciálne na nárazníky, pod ktorý nie je nutné nanášať základ na plasty. Má vynikajúce krytie.
400 ml
čierny, antracit

PREFILL SPRAY

Predplnený sprej

Sprej je naplnený zmesou riedidiel a hnacieho plynu a je určený k dodatočnému plneniu farby pomocou ručnej alebo automatickej plničky.
400 ml

PAINTABLE UBC

Prelakovateľný ochranný nástrek

Rýchloschnúca ochranná pružná náterová hmota na báze umelých živíc a kaučuku vytvára štruktúrovaný povrch (6311h) a je prelakovateľná bežnými vrchnými lakmi. Chráni proti korózii a nárazom kamienkov, tlmí hluk a vibrácie. Je tiež odolná proti bežne používaným posypovým materiálom. Je vhodná na použitie na viditeľnej spodnej časti karosérií, kde je možné prelakovaním dosiahnuť optimálnej ochrany a zároveň nerušeného vzhľadu vrchného laku.
500 ml / 1000 ml
čierny, šedý, biely

ML SPRAY

Dutinový ochranný nástrek

Vysoko účinná hmota pre ochranu dutín dopravných prostriedkov na báze vosku. Vytvára hladký povrch, nie je prelakovateľná. Chráni proti korózii a nárazom kamienkov, tlmí hluk a vibrácie. Zostáva trvalo plastická a má vysokú schopnosť preniknúť do neprístupných miest. Vytláča vlhkosť a vodu a odoláva soľným roztokom. Je vhodná na všetky dutiny karosérií automobilov všetkých druhov.
500 ml / 1000 ml

UNDERCOATING

Neprelakovateľný asfaltový ochranný nástrek

Základný náter charakteristický svojim vodoodpudivým efektom, spomaľuje koróziu. Je určený na ochranu proti korózii podvozkov automobilov, vytvára zvukovú bariéru, ktorá redukuje vibrácie a uličný hluk.
500 ml / 1000 ml

KONTAKT

RUSTBREAKER s.r.o. Prevádzkareň/sklad: Vazová 2630, 688 01 Uherský Brod

Telefón: +420 572 544 270 | Mobil: +420 606 787 575 | Fax: +420 572 544 271

Email: info@brunox.cz | Web: www.rustbreaker.cz

NAPÍŠTE NÁM @

Rustbreaker